لیست پروژه‌ها

سقف لاکر لابل نمایشگاه ماشین

پروژه ی شاین موتورز

گروه صنعتی لابل، با تمرکز بر طراحی کاربر محور و به‌کارگیری فناوری روز دنیا، در تلاش است فضایی مدرن، مینیمال و ایمن برای مخاطبان بسازد. سقف‌های لابل طیف وسیعی از رنگ و طرح را دربرمی‌گیرند که انتخاب را برای مخاطب بسیار آسان کرده است. سقف‌های لاکر و ترنسپرنت دو مدل پرطرفدار از سقف‌های لابل‌اند که کاربرد و مزایای فراوانی دارتد. اصلی‌ترین ویژگی سقف لاکر، خاصیت انعکاس تصویر است که فضایی زیبا و وسیعتر را برای مخاطبان فراهم می‌کند. از مزیت‌های سقف ترنسپرنت نیز می‌توان به عدم محدودیت در استفاده از تجهیزات نوری و طراحی منحصر به فرد اشاره کرد. سقف‌‌های به کار رفته در پروژه‌ی شاین ماشین سقف‌ ترنسپرنت و لاکر‌اند که با نورپردازی مناسب فضا در متراژ بالا طراحی و اجرا شدند. کیفیت بالا و زیبایی سقف لابل در کنار نگهداری و تعمیر آسان آن، این نوع سقف را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های اداری و تجاری تبدیل کرده است.

پروژه سقف لابل در فروشگاه اپل استور

پروژه ی اپل استور

صنعت دکوراسیون داخلی، همگام با تحولات جهانی، در مسیر پیشرفت و نوآوری گام برمی‌دارد. سقف، به عنوان عنصری کلیدی در دکوراسیون داخلی، امروزه نقشی فراتر از زیبایی ایفا می‌کند. مدرن‌ترین سقف‌ها، انواع سقف‌های کاذب هستند و سقف لابل در زمره‌ی برترین آن‌ها با مزیت‌های قابل رقابت قرار می‌گیرد.لابـل طیف گسترده‌ای از سقف‌های کشسان را برای انواع کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی ارائه می‌دهد. این محصولات در طرح‌ و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند تا نیازهای مختلف مشتریان را برآورده کنند. سقف‌های به کار رفته در پروژه‌ی اپل استور سقف‌های مات و ترنسپرنت‌اند که برای نورپردازی مناسب فضا به صورت تلفیقی طراحی و اجرا شده‌اند. کیفیت بالا و زیبایی سقف لابل در کنار نگهداری و تعمیر آسان آن، این نوع سقف را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های تجاری و فروشگاهی تبدیل کرده است.

پروژه سقف لابل در وزارت کشور

پروژه ی وزارت کشور

گروه صنعتی لابل، با تمرکز بر طراحی کاربر محور و به‌کارگیری فناوری روز دنیا، در تلاش است فضایی مدرن، مینیمال و ایمن برای مخاطبان بسازد. سقف‌های لابل طیف وسیعی از رنگ و طرح را دربرمی‌گیرند که انتخاب را برای مخاطب بسیار آسان کرده است. سقف ترنسپرنت یکی از انواع سقف لابل است که کاربرد و مزایای فراوانی دارد. اصلی‌ترین ویژگی سقف ترنسپرنت، شفافیت و ضخامت کم آن است که پخش نور یکدست در فضا و قابلیت تنظیم نور را برای مخاطبان فراهم می‌کند. از دیگر مزیت‌های سقف ترنسپرنت می‌توان به عدم محدودیت در استفاده از تجهیزات نوری و طراحی منحصر به فرد اشاره کرد. سقف‌های به کار رفته در پروژه‌ی وزارت‌کشور سقف‌های لاکر و ترنسپرنت‌اند که در سقف‌ها به شکل هندسی و با نورپردازی مناسب فضا در متراژ بالا طراحی و اجرا شده‌اند. کیفیت بالا و زیبایی سقف لابل در کنار نگهداری و تعمیر آسان آن، این نوع سقف را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های اداری و تجاری تبدیل کرده است.

پروژه سقف لابل در نمایشگاه فرش

پروژه ی نمایشگاه فرش

صنعت دکوراسیون داخلی، همگام با تحولات جهانی، در مسیر پیشرفت و نوآوری گام برمی‌دارد. سقف، به عنوان عنصری کلیدی در دکوراسیون داخلی، امروزه نقشی فراتر از زیبایی ایفا می‌کند. مدرن‌ترین سقف‌ها، انواع سقف‌های کاذب هستند و سقف لابل در زمره‌ی برترین آن‌ها با مزیت‌های قابل رقابت قرار می‌گیرد.لابـل طیف گسترده‌ای از سقف‌های کشسان را برای انواع کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی ارائه می‌دهد. این محصولات در طرح‌ و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند تا نیازهای مختلف مشتریان را برآورده کنند. سقف‌های به کار رفته در پروژه‌ی نمایشگاه فرش سقف‌های چاپی و که برای جلوه بیشتر و نورپردازی مناسب فضا در متراژ بالا طراحی و اجرا شده‌اند. کیفیت بالا و زیبایی سقف لابل در کنار نگهداری و تعمیر آسان آن، این نوع سقف را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های تفریحی و تجاری تبدیل کرده است.  

پروژه سقف لابل در نمایشگاه موزه اتومبیل

پروژه ی موزه خودروهای تاریخی

صنعت دکوراسیون داخلی، همگام با تحولات جهانی، در مسیر پیشرفت و نوآوری گام برمی‌دارد. سقف، به عنوان عنصری کلیدی در دکوراسیون داخلی، امروزه نقشی فراتر از زیبایی ایفا می‌کند. مدرن‌ترین سقف‌ها، انواع سقف‌های کاذب هستند و سقف لابل در زمره‌ی برترین آن‌ها با مزیت‌های قابل رقابت قرار می‌گیرد.لابـل طیف گسترده‌ای از سقف‌های کشسان را برای انواع کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی ارائه می‌دهد. این محصولات در طرح‌ و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند تا نیازهای مختلف مشتریان را برآورده کنند. سقف‌های به کار رفته در پروژه‌ی موزه خودروهای تاریخی سقف‌های مات و ترنسپرنت‌اند که برای جلوه بیشتر و نورپردازی مناسب فضا در متراژ بالا طراحی و اجرا شده‌اند. کیفیت بالا و زیبایی سقف لابل در کنار نگهداری و تعمیر آسان آن، این نوع سقف را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های تفریحی و تجاری تبدیل کرده است.  

پروژه سقف لابل در ایرانمال

پروژه ی مرکز نمایشگاهی ایران‌مال

گروه صنعتی لابل، با تمرکز بر طراحی کاربر محور و به‌کارگیری فناوری روز دنیا، در تلاش است فضایی مدرن، مینیمال و ایمن برای مخاطبان بسازد. سقف‌های لابل طیف وسیعی از رنگ و طرح را دربرمی‌گیرند که انتخاب را برای مخاطب بسیار آسان کرده است. سقف ترنسپرنت یکی از انواع سقف لابل است که کاربرد و مزایای فراوانی دارد. اصلی‌ترین ویژگی سقف ترنسپرنت، شفافیت و ضخامت کم آن است که پخش نور یکدست در فضا و قابلیت تنظیم نور را برای مخاطبان فراهم می‌کند. از دیگر مزیت‌های سقف ترنسپرنت می‌توان به عدم محدودیت در استفاده از تجهیزات نوری و طراحی منحصر به فرد اشاره کرد. سقف‌های به کار رفته در پروژه‌ی ایران‌مال سقف‌های لاکر و ترنسپرنت‌اند که در دیوار و سقف‌ها به شکل حجمی و با نورپردازی مناسب فضا در متراژ بالا طراحی و اجرا شده‌اند. کیفیت بالا و زیبایی سقف لابل در کنار نگهداری و تعمیر آسان آن، این نوع سقف را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های تفریحی و تجاری تبدیل کرده است.

پروژه ی سیتادیوم

14 بهمن 1402

اکنون، گروه صنعتی لابل (labell) از تولیدکنندگان بزرگ سقف کاذب لابل در خاورمیانه است. سقف لابل جزو محصولات پیشرو در صنعت دکوراسیون داخلی می باشد. سقف لابل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از برند های خوش نام پی وی سی جهان مانند آلکور دراکا (Alkor Draka) فرانسه و رنولیت (Renolit) آلمان ساخته می شود. سقف کشسان لابل دارای طیف گسترده ای از رنگ و طرح پارچه پی وی سی (بیش از 150 رنگ) است و تنوع و زیبایی آن موجب شده است که جزو محبوب ترین سقف های کششی در ایران باشد. بهره مندی از کارشناسان مجرب، به ما این امکان را می دهد که بر روی انواع سقف، با شکل و فرم های متنوع، بتوانیم نصب و اجرایی بسیار با کیفیت ارائه دهیم. گروه صنعتی لابل با بیش از 200 نمایندگی و عاملیت، دائما در حال گسترش شبکه فروش خود در مناطق مختلف، انجام مشاوره و برگزاری دوره های آموزش نصب سقف کاذب کشسان است. خوشنامی خود را مدیون ارائه کارهای با کیفیتی هستیم که با سلیقه ی مشتریان در یک راستا است. به همین جهت مشتریان راضی از ما، بهترین تبلیغات برای گروه صنعتی لابل هستند.