شاین موتورز

گروه صنعتی لابل، با تمرکز بر طراحی کاربر محور و به‌کارگیری فناوری روز دنیا، در تلاش است فضایی مدرن، مینیمال و ایمن برای مخاطبان بسازد. سقف‌های لابل طیف وسیعی از رنگ و طرح را دربرمی‌گیرند که انتخاب را برای مخاطب بسیار آسان کرده است. سقف‌های لاکر و ترنسپرنت دو مدل پرطرفدار از سقف‌های لابل‌اند که کاربرد و مزایای فراوانی دارتد. اصلی‌ترین ویژگی سقف لاکر، خاصیت انعکاس تصویر است که فضایی زیبا و وسیعتر را برای مخاطبان فراهم می‌کند. از مزیت‌های سقف ترنسپرنت نیز می‌توان به عدم محدودیت در استفاده از تجهیزات نوری و طراحی منحصر به فرد اشاره کرد. سقف‌‌های به کار رفته در پروژه‌ی شاین ماشین سقف‌ ترنسپرنت و لاکر‌اند که با نورپردازی مناسب فضا در متراژ بالا طراحی و اجرا شدند. کیفیت بالا و زیبایی سقف لابل در کنار نگهداری و تعمیر آسان آن، این نوع سقف را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های اداری و تجاری تبدیل کرده است.

سال اجرا:
دسته ی:

سقف و دیوار لاکر لابل نمایشگاه ماشین شاین موتور سقف و دیوار ترنسپرت و لاکر لابل نمایشگاه ماشین شاین موتور سقف لاکر لابل نمایشگاه ماشین سقف ترنسپرنت لابل نمایشگاه ماشین سقف لاکر لابل نمایشگاه ماشین سقف لاکر لابل نمایشگاه ماشین

زندگی مدرن شهری، نیازمند راه‌حل‌های نوآورانه و سازگار با محیط زیست است. گروه صنعتی لابل با درک این نیاز، به‌عنوان پیشرو در صنعت سقف‌های کاذب، طیف وسیعی از محصولات باکیفیت و از نظر فناوری پیشرفته همگام با مسئولیت زیست محیطی را ارائه می‌دهد که پاسخگوی نیازهای مشتریان در سبک زندگی مدرن شهری است.

پرژه های مشابه