مرکز نمایشگاهی ایران‌مال

گروه صنعتی لابل، با تمرکز بر طراحی کاربر محور و به‌کارگیری فناوری روز دنیا، در تلاش است فضایی مدرن، مینیمال و ایمن برای مخاطبان بسازد. سقف‌های لابل طیف وسیعی از رنگ و طرح را دربرمی‌گیرند که انتخاب را برای مخاطب بسیار آسان کرده است. سقف ترنسپرنت یکی از انواع سقف لابل است که کاربرد و مزایای فراوانی دارد. اصلی‌ترین ویژگی سقف ترنسپرنت، شفافیت و ضخامت کم آن است که پخش نور یکدست در فضا و قابلیت تنظیم نور را برای مخاطبان فراهم می‌کند. از دیگر مزیت‌های سقف ترنسپرنت می‌توان به عدم محدودیت در استفاده از تجهیزات نوری و طراحی منحصر به فرد اشاره کرد. سقف‌های به کار رفته در پروژه‌ی ایران‌مال سقف‌های لاکر و ترنسپرنت‌اند که در دیوار و سقف‌ها به شکل حجمی و با نورپردازی مناسب فضا در متراژ بالا طراحی و اجرا شده‌اند. کیفیت بالا و زیبایی سقف لابل در کنار نگهداری و تعمیر آسان آن، این نوع سقف را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در مکان‌های تفریحی و تجاری تبدیل کرده است.

سال اجرا:
دسته ی:

پروژه ایران مال سقف ترنسپرنت حجمی لابل سقف ترنسپرنت لابل در بولینگ ایران مال سقف لابل ترنسپرنت سالن بولینگ ایران‌مال سقف ترنسپرنت لابل سالن ایران‌مال سقف ترنسپرنت لابل کافه ایران مال سقف ترنسپرنت لابل ایران مال سقف ترنسپرنت لابل سالن هاکی ایران‌مال سقف لاکر لابل دیوار کافه سینما ایران‌مال سقف و دیوار لاکر کافه سینما ایران‌مال

گروه صنعتی لابل، تولیدکننده نسل جدید سقف به عنوان شناخته‌شده‌ترین برند ارائه‌دهنده سقف‌های کشسان با اعطای عاملیت در سراسر کشور دسترسی را برای مخاطبان خود آسان کرده است. همچنین با بهره‌گیری از طراحی‌های جذاب و هماهنگ، استفاده از رنگ‌ و فرم‌های مرتبط با هویت برند، توجه به جزئیات و ارائه تجربه مشتری منحصر‌به‌فرد، به دنبال ماندگاری در ذهن مخاطبان است. امروز لابل با تمرکز بر مشتری‌مداری و نوآوری، توانسته است به یک برند محبوب و قابل اعتماد در صنعت ساختمان تبدیل شود.

پرژه های مشابه