سقف کشسان کاشان

شهر کاشان دارای جاذبه های تاریخی بسیاری است و بافت تاریخی آن جزو معروف ترین بافت شهری-تاریخی ایران است. در سراسر شهر می توان نمای تاریخی و سنتی بناها را مشاهده کرد که به زیبایی در کنار بافت مدرن شهر قرار گرفته است. جالب است بدانید در دکوراسیون خانه های شهر کاشان نیز مدرنیته به […]

سقف کشسان در کاشان
۱۷ شهریور ۱۳۹۷

شهر کاشان دارای جاذبه های تاریخی بسیاری است و بافت تاریخی آن جزو معروف ترین بافت شهری-تاریخی ایران است. در سراسر شهر می توان نمای تاریخی و سنتی بناها را مشاهده کرد که به زیبایی در کنار بافت مدرن شهر قرار گرفته است. جالب است بدانید در دکوراسیون خانه های شهر کاشان نیز مدرنیته به زیبایی در کنار سنت و ابزار و صنایع دستی قرار گرفته است. این هماهنگی زیبا بین این دو سبک دکوراسیون، زیبایی و چشم نوازی منازل را دو چندان کرده است. کاشان یکی از شهرهایی است که سقف کشسان در آن به سرعت مورد توجه مردم قرار گرفته و در بین مردم شهر کاشان جای خود را پیدا کرده است. سقف کشسان کاشان توسط نماینده های لابل در این شهر نصب می شوند که در ادامه برخی از این سقف ها را مشاهده می کنید.

 

🔶 سقف چاپی، طرح آسمان
🔶 کاشان، منزل مسکونی

سقف کشسان کاشان

🔶 سقف چاپی، طرح الماس های سه بعدی
🔶 سقف کشسان کاشان، منزل مسکونی

سقف کشسان کاشان

🔶 سقف چاپی، طرح اسلیمی (سنتی)
🔶 کاشان، لابی مجتمع پزشکان

سقف کشسان کاشان

🔶 سقف چاپی طرح آسمان
🔶 کاشان، دفتر دکوراسیون داخلی

سقف کشسان کاشان🔶 سقف چاپی طرح آیه الکرسی
🔶 کاشان، پاساژ ولی عصر

کاشان پاساژ ولی عصر

🔶  سقف چاپی طرح اسلیمی
🔶 کاشان، پاساژ ولی عصر

سقف کشسان در کاشان

 

از ما آموزش ببینید، با ما همکار شوید!

گروه صنعتی لابل، دارای آموزشگاه تخصصی ویژه ی آموزش سقف کشسان به عزیزان علاقه مند است. عزیزان فعال در حوزه دکوراسیون داخلی، تیم های اجرایی کناف و افراد علاقه مند به آموزش سقف کشسان کاشان می توانند درخواست آموزش خود را ثبت کنند.

همچنین گروه صنعتی لابل از افراد فعال در دکوراسیون و طراحی داخلی برای دریافت نمایندگی سقف کشسان کاشان از گروه صنعتی لابل دعوت به عمل می آورد. برای دریافت اطلاعات در مورد نمایندگی سقف کشسان لابل در کاشان می توانید از طریق لینک دریافت نمایندگی اقدام کنید.

گروه صنعتی لابل علاوه بر اعطای نمایندگی، برگزاری دوره های آموزشی و اجرای سقف کشسان آماده ارائه طراحی دکوراسیون داخلی برای مشتریان خود نیز می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات و سفارش طراحی، فرم موجود در صفحه درخواست طراحی را پر کنید و منتظر پاسخ همکاران ما باشید.

همچنین برای اطلاع از قیمت سقف کشسان کاشان کد KSN را به شماره ۰۹۹۰۲۳۴۵۶۰۰ ارسال کنید.

 

 

 

 

مطالب مشابه