سقف کشسان چاپی در منزل مسکونی واقع در خمین

سقف کشسان ، نوعی سقف کاذب است که شامل دو مولفه می باشد: نوعی پارچه و یک ریل که این پارچه را احاطه می کند. از این پوشش کششی می توان علاوه بر سقف، به عنوان دیوارپوش و نورپردازی، پنل های متحرک و شکل های گوناگون استفاده کرد.  می توان با استفاده از انواع نورپردازی، پنجره های مشبک یا […]

۲۷ فروردین ۱۳۹۶

سقف کشسان چاپی در منزل مسکونی واقع در خمین

سقف کشسان ، نوعی سقف کاذب است که شامل دو مولفه می باشد: نوعی پارچه و یک ریل که این پارچه را احاطه می کند. از این پوشش کششی می توان علاوه بر سقف، به عنوان دیوارپوش و نورپردازی، پنل های متحرک و شکل های گوناگون استفاده کرد.  می توان با استفاده از انواع نورپردازی، پنجره های مشبک یا گوشه دار با پس زمینه های بسیار زیبا به تنوع و زیبایی سقف های کشسان افزود.

سقف کششی (کشسان) متریالی فوق العاده است، چرا که میتوان آن را به سرعت و بدون جا به جایی لوازم محیط، نصب کرد. سقف به صورت یکپارچه نصب می شود و فرآیند نصب بدون هیچ گونه خرابی یا ریخت و پاشی انجام می شود.

سقف های کشسان از یک فیلم PVC که دارای یک گیره (هارپون) متصل به آن است ساخته می شوند. فرآیند نصب زمانی میسر است که ابتدا یک ریل آلومینیوم پروفیل دور تا دور اتاق نصب شود، سپس سقف را تا ۵۰ درجه سانتی گراد گرم می کنیم و فیلم PVC را میکشیم و در پایان، هارپون را در ریل پروفیل قفل می کنیم. متریال، پس از خنک شدن تبدیل به یک سقف زیبا می شود.

پشت سقف کششی (کشسان) می توان کابل، سیستم تهویه و یا چیز های دیگر را پوشاند. روی  سطح سقف های کشسان می توانید لامپ، دتکتور دود، خروجی سیستم تهویه و غیره را نصب کنید. سقف های کشسان لابل دارای طیف وسیعی از رنگ و طرح می باشند. طرح ها به صورت مات، ساتن، لاکر و ترنسپرنت هستند و تمام طرح ها در کارخانه قابل چاپ می باشند.

سقف کششی لابل را همچنین می توان در مکان های با رطوبت بالا (حمام، استخر و … ) نصب کرد. سقف های کشسان لابل ضد حساسیت و رطوبت هستند و تحت محیط های مرطوب ابعاد آنها تغییر نمی کند.

 

 

*******************************

کاری از گروه صنعتی لابل

🔶 پروژه اجرایی سقف چاپی همراه با نورپردازی
🔶 محل پروژه: خمین، منزل مسکونی

 

 

 

سقف کشسان چاپی در منزل مسکونی واقع در خمین