خانه  »  درباره لابل

درباره لابل

گروه صنعتی لابل

شروع لابل از یک ایده بود، ایده ای برای زیبایی زندگی مشتریان که نقطه ی آغاز شکل گیری گروه صنعتی لابل شد. ما با تمام وجود به مسیر پیش رو ایمان داشته ایم و در این مسیر با بهترین مشتریان و همراهان هم قدم شده ایم. در این مطلب درباره لابل می خوانید.

لابل در یک نگاه

اکنون، گروه صنعتی لابل (labell) از تولیدکنندگان بزرگ سقف کاذب لابل در خاورمیانه است. سقف لابل جزو محصولات پیشرو در صنعت دکوراسیون داخلی می باشد. سقف لابل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از برند های خوش نام پی وی سی جهان مانند آلکور دراکا (Alkor Draka) فرانسه و رنولیت (Renolit) آلمان ساخته می شود.

سقف کشسان لابل دارای طیف گسترده ای از رنگ و طرح پارچه پی وی سی (بیش از 150 رنگ) است و تنوع و زیبایی آن موجب شده است که جزو محبوب ترین سقف های کششی در ایران باشد. بهره مندی از کارشناسان مجرب، به ما این امکان را می دهد که بر روی انواع سقف، با شکل و فرم های متنوع، بتوانیم نصب و اجرایی بسیار با کیفیت ارائه دهیم.

گروه صنعتی لابل با بیش از 200 نمایندگی و عاملیت، دائما در حال گسترش شبکه فروش خود در مناطق مختلف، انجام مشاوره و برگزاری دوره های آموزش نصب سقف کاذب کشسان است. خوشنامی خود را مدیون ارائه کارهای با کیفیتی هستیم که با سلیقه ی مشتریان در یک راستا است. به همین جهت مشتریان راضی از ما، بهترین تبلیغات برای گروه صنعتی لابل هستند.

تجربه، خلاقیت، همبستگی

فراگیر شدن و استقبال زیاد از سقف کششی لابل به دلیل کارایی بالا، مقاومت پارچه کششی، اجرای سریع و ده ها مزیت دیگر می باشد. پروژه های اجرا شده توسط گروه صنعتی لابل در بسیاری از ساختمان های مسکونی و اداری، مراکز درمانی و بهداشتی، پاساژها، سالن های ورزشی و… قابل دیدن می باشد.

لابل به داشتن هم تیمی های متخصص و قدرتمند خود افتخار می کند. زیرا لابلی ها:

  • خلاق و ایده پرداز هستند.
  • لحظه ای دست از نوآوری بر نمی دارند.
  • با صبوری به انتقادات مشتریان عزیزمان گوش می دهند و مشکل آن ها را برطرف می کنند.
  • کار خود را مسئولانه و حرفه ای انجام می دهند.
  • حجم بالای سفارشات را به بهترین نحو مدیریت می کنند.
  • مسئول روند اجرای کار و نتایج حاصل از آن هستند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]