درباره لابل

لابل با ایده‌ای جدید و با تیمی از متخصصین با انگیزه، کار خود را در جهت آسان‌ نمودن فرآیند ساخت و ساز و زیباتر کردن محیط خانه یا محل کار، آغاز نمود و اکنون یکی از پیشگامان در زمینه تولید و نصب سقف‌های کشسان است. ما با تمام وجود به مسیر پیش رو ایمان داریم و می‌دانیم که در این راه، شما نیز ترکیبی از تخصص، خلاقیت و کیفیت را تجربه کرده و از مزایای بی‌شمار سقف‌های لابل بهره‌مند خواهید شد.

+500 پروژه موفق
+500 رضایت مشتری
+10 سال سابقه و تجربه
سقف ترنسپرنت لابل

تاریخچه لابل

گروه صنعتی لابل در سال 1378 شمسی (1999 میلادی)، در اوکراین تاسیس شد. طی دو دهه فعالیت در صنعت سقف‌های کاذب و با توجه به افزایش استقبال مشتریان، تعداد کارخانه‌های این گروه صنعتی به هشت کارخانه‌ی مدرن در پنج کشور جهان افزایش یافت. در حال حاضر سه کارخانه در اوکراین و پنج کارخانه در کشورهایی چون روسیه، بلاروس، آلمان، لهستان و گرجستان فعال است. از آنجا که گروه صنعتی لابل دارای مالکان ایرانی – اوکراینی است، واردات محصولات لابل به ایران نیز آغاز شد و در همان سال‌های نخست، با توجه به استقبال گسترده مشتریان ایرانی، صاحبان این کسب و کار را بر آن داشت تا کارخانه‌ بعدی را در فضایی به وسعت 30.000 متر مربع در ایران احداث نمایند. اکنون گروه صنعتی لابل در ایران، با قابلیت تولید 14 میلیون متر مربع سقف کشسان در سال و همچنین داشتن بیش از 200 نمایندگی فعال در سراسر کشور، افتخار خدمت‌رسانی به مشتریان ایرانی در تمام شهرهای کشور را دارد.

معرفی مدیرعامل

دکتر محمدامین بائی، با تاسیس گروه صنعتی لابل در سال 1394، تحولی بزرگ در صنعت سقف‌های کاذب در ایران ایجاد نمود. تعهد ایشان به کیفیت، نوآوری و ارائه بهترین خدمات به مشتریان، لابل را به برندی پیشرو در این صنعت تبدیل کرده است که دریافت نشان کارآفرین برتر کشور نیز خود گواه این موضوع است. ایشان با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در این صنعت و با تمرکز در بخش‌های مدیریت استراتژیک، بازاریابی و فروش، نوآوری و توسعه محصول و همچنین رهبری و تیم‌سازی قوی، لابل را به شرکتی با فرهنگ سازمانی مبتنی بر تعهد، خلاقیت و کار تیمی تبدیل کرده است.

چرا باید به لابل اعتماد کنم؟

اکنون، گروه صنعتی لابل (labell) از تولیدکنندگان بزرگ سقف کاذب لابل در خاورمیانه است. سقف لابل جزو محصولات پیشرو در صنعت دکوراسیون داخلی می باشد. سقف لابل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از برند های خوش نام پی وی سی جهان مانند آلکور دراکا (Alkor Draka) فرانسه و رنولیت (Renolit) آلمان ساخته می شود.
سقف کشسان لابل دارای طیف گسترده ای از رنگ و طرح پارچه پی وی سی (بیش از 150 رنگ) است و تنوع و زیبایی آن موجب شده است که جزو محبوب ترین سقف های کششی در ایران باشد. بهره مندی از کارشناسان مجرب، به ما این امکان را می دهد که بر روی انواع سقف، با شکل و فرم های متنوع، بتوانیم نصب و اجرایی بسیار با کیفیت ارائه دهیم.
گروه صنعتی لابل با بیش از 200 نمایندگی و عاملیت، دائما در حال گسترش شبکه فروش خود در مناطق مختلف، انجام مشاوره و برگزاری دوره های آموزش نصب سقف کاذب کشسان است. خوشنامی خود را مدیون ارائه کارهای با کیفیتی هستیم که با سلیقه ی مشتریان در یک راستا است. به همین جهت مشتریان راضی از ما، بهترین تبلیغات برای گروه صنعتی لابل هستند.

+150 تنوع طرح
+2000 نصاب آموزش دیده
+200 نمایندگی فعال
+5000 نصب موفق

گواهینامه‌های لابل

اکنون لابل از تولیدکنندگان بزرگ سقف کاذب در خاورمیانه است و توانسته گواهینامه‌های مهم در این حوزه را نیز کسب کند.

گواهینامه لابل ایزو ۹۰۰۱

گواهی استاندارد آتش نشانی اروپا

گواهی استاندارد بهداشت اروپا

گواهی فنی مسکن و شهرسازی