خانه  »  نمایندگی  »  گواهینامه ها

گواهینامه ها

برای ارائه ی محصولی به بازار، نیاز است متریال تحت تست ها و شرایط آزمایش مختلفی قرار بگیرد تا بتوان مدعای تولید کننده را تایید کرد. محصولات ارائه شده توسط لابل  تحت آزمایش های متعددی قرار گرفته و توانسته است گواهی های متعددی کسب نماید. در ایk قسمت برخی از مهم ترین گواهینامه ها را مشاهده می نمایید.

گواهینامه ها ی آتش نشانی

طبق آزمایش های انجام شده توسط دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ به تاریخ 24.04.2016، گواهی می شود سقف های لابل دارای سطح عالی در مقابله در برابر آتش می باشد. به موجب این گواهی، اثبات می شود که سقف های لابل در برابر اشتعال مستقیم مقاوم بوده و پس از قطع اتصال آتش با متریال لابل، رشد شعله قطع می شود.

گواهینامه های لابل-آتشنشانیگواهینامه های لابل-آتشنشانی گواهینامه های لابل-آتشنشانی گواهینامه ها ی لابل-آتشنشانی

گواهینامه بهداشت

طبق آزمایش های انجام شده توسط دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ، واقع در خارکف، به تاریخ 16.11.2015، گواهی می شود سقف های لابل دارای سطح عالی در مقابله در برابر باکتری های موجود در محیط می باشد. به موجب این گواهی، اثبات می شود که سقف های لابل کشنده ی باکتری ها و قارچ های سمی بوده و مناسب نصب در محیط هایی است که نیاز به بهداشت بالا دارند.


گواهینامه ISO9001:2015

طبق آزمایش های انجام شده توسط آکادمی TUV آلمان، به تاریخ 10.01.2019، گروه صنعتی لابل دارای ثبات کیفیت در تولیدات خود می باشد. استقرار این سیستم با تمرکز بر بهبود مستمر، منجر به افزایش روز افزون کیفیت محصولات تولیدی خواهد شد. این گواهینامه ها توسط دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ، واقع در خارکف به گروه صنعتی لابل اعطا شده است.به موجب گواهینامه های کسب شده و سطح رضایت مشتریان، تندیس ها و تاییدیه های مختلفی از طرف سازمان ها و ارگان های مربوطه به تولیدی های مختلف ارائه می شود. شما می توانید افتخارات کسب شده توسط گروه صنعتی لابل را در صفحه ی افتخارات لابل مشاهده نمایید.

پاسخ دهید

کد امنیتی