خانه  »  اخبار  »  نهمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس، سال 97

نهمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس، سال 97

نمایشگاه میدکس هر ساله محلی برای گردهمآیی متخصصین و فعالان در حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی ایران و خارج ایران است. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای صاحبین مشاغل و برند های روز است تا با حضور در بین متخصصین، همکاران، رقیبان و … به تبلیغ و ارائه ی محصولات خود بپردازند. نهمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس، سال 97 فرصتی بسیار مناسب برای ایجاد ارتباط موثر بین تولید کننده و مشتریان است. در ادامه در مورد حضور گروه صنعتی لابل در این نمایشگاه بیشتر می خوانید.

نهمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس، سال 97

این نمایشگاه در فضایی به متراژ 16518 متر مربع در محل نمایشگاه های دائمی شهر تهران برگزار خواهد شد.

هر ساله بالغ بر 235 شرکت از بیش از 10 کشور مختلف دنیا در این نمایشگاه حضور داشته و به تبادل دانش و اطلاعات می پردازند. این تعاملات موجب ایجاد روایط موثر بین دست اندکاران صنعت دکوراسیون داخلی و بهره بردن از فرصت های ایجاد شده می شود.

نهمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس، سال 97

گروه صنعتی لابل در نمایشگاه میدکس 97

حضور فعال در نمایشگاه ها و ارائه ی متریال به مشتریان و همکاران و افراد هم صنف یکی از بهترین روش ها برای اطلاع از دستاوردهای به روز در صنعت مربوطه است. به همین جهت گروه صنعتی لابل از این فرصت برای تبادل اطلاعات، بررسی برندها، توسعه شبکه همکاران و نمایندگان و در نهایت شناساندن هرچه بیشتر محصول و برند به افراد علاقه مند است. به همین دلیل گروه صنعتی لابل در این نمایشگاه بین المللی همچون سال‌های پیشین، حضور پررنگی خواهد داشت.

برای بازدید از غرفه لابل در نمایشگاه میدکس می توانید به غرفه ی شماره 38L01 مراجعه نمایید.

نهمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس، سال 97

اطلاعات نمایشگاه

نمایشگاه میدکس امسال نیز در دی ماه 97 در تاریخ 21 الی 24 ام برگزار می شود.

این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در بزرگراه چمران برگزار می شود. غرفه ی گروه صنعتی لابل واقع در سالن 38 غرفه ی 38L01 قرار دارد. امیدواریم بتوانیم میزبانی شایسته برای قدوم گرم شما باشیم.

 

اخبار مرتبط:

نمایشگاه معماری و دكوراسیون داخلی – میدکس 2017 تهران

حضور گروه صنعتی لابل در هشتمین دوره نمایشگاه میدکس سال 96

اختتامیه نمایشگاه میدکس 96

 

 

 

امتیاز دهید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخ دهید

کد امنیتی