خانه  »  بلاگ  »  نقش سقف کشسان در بهینه سازی مصرف

نقش سقف کشسان در بهینه سازی مصرف

نقش سقف کشسان در بهینه سازی مصرف

نقش سقف کشسان در بهینه سازی مصرف

یکم خرداد مصادف با روز بهره وری و بهینه سازی مصرف است ، منظور و هدف از بهره وری و بهینه سازی مصرف ، کاهش هزینه ها ، افزایش تولید و خدمات ، افزایش کیفیت و استفاده بهینه از زمان می باشد.در لابل ، تمامی عناصر سازمان سعی بر این دارند که محصولی با کیفیت فوق العاده ، کم هزینه و قابل پیاده سازی در کمترین زمان را برای مشتریان گرامی تولید نمایند و در نتیجه یک موقعیت برد – برد را برای مشتری و سازمان رقم بزنند.امروز مصادف با روز بهره وری و بهینه سازی مصرف ، قصد داریم به سیرت سقف کشسان لابل که پایه و بنای آن بهینه سازی مصرف و بهره وری هم در تولید و هم در مصرف  می باشد ،  بپردازیم .

 

سقف کشسان در دکوراسیون و طراحی داخلی

سقف کشسان یکی از مدرن ترین  و زیباترین عناصر دکوراتیو برای استفاده در منازل مسکونی و واحد های تجاری می باشد. این عنصر دکوراسیون و طراحی داخلی شما را کاملا متفاوت جلوه می دهد ، علاوه بر مزایای بصری سقف کشسان ، این محصول به لطف فناوری ساخت آن مزیت های جانبی از نظر هزینه و بهینه سازی را نیز دارا می باشد.

 

سقف کشسان بر خلاف رقبای پیر و قدیمی اش مانند کناف ، یک فناوری جدید و نوین است ، اگر از نگاه بهره وری از نظر وقت ، زمان پیاده سازی این دو محصول را در نظر بگیریم ، سقف کشسان در زمان بسیار کمتری(نصف یک روز کاری) پیاده سازی و تحویل مشتری داده می شود و به لطف پارچه پی وی سی هیچگونه کثیف کاری هنگام نصب نداشته و نیازی به نظافت پس از نصب ندارد.

 

و اگر بخواهیم از نگاه بهره وری از نظر مصرف ، این دو محصول را با یکدیگر مقایسه نماییم ، سقف کشسان لابل 12 سال توسط خود گروه صنعتی لابل گارانتی می شود و با عمری بیش از 20 سال این بهینه بودن خود را نسبت به هزینه اش ثابت می کند ، در حالی که سقف کاذب کناف به دلیل استفاده از مصالح سنتی مانند گچ ، پس از مدتی رنگ طبیعی خود را از دست می دهد و بر خلاف سقف کشسان قابل شست و شو نمی باشد.

 

 

نقش سقف کشسان در بهینه سازی مصرف

امتیاز دهید

پاسخ دهید

کد امنیتی