خانه  »  بلاگ  »  حداقل و حداکثر میزان استفاده از سقف کشسان در یک محیط چقدر است

حداقل و حداکثر میزان استفاده از سقف کشسان در یک محیط چقدر است

این سوال که حداقل و حداکثر میزان استفاده از سقف کشسان در یک محیط چقدر است ممکن است برای افراد ساکن در منازل مسکونی و انبوه سازان پیش بیاید اما دانستن این که سقف کشسان تنها جنبه دکوراتیو منزل را در بر نمی گیرد و نیازی به زیرسازی خاصی ندارد می تواند ذهن ها را در مورد متراژ سقف کشسان منعطف تر کند . تنها مسئله ای که در نظر گرفتن آن رابطه مستقیمی با متراژ سقف کشسان دارد هزینه در نظر گرفته شده برای سقف و سلیقه شخص کارفرما است . در این خصوص می توان متراژ سقف کشسان را از حتی نیم سانتی متر تا هزاران متر در نظر گرفت. متراژ بالا در کیفیت و کارایی سقف کشسان تغییری ایجاد نمی کند .

حداقل و حداکثر میزان استفاده از سقف کشسان در یک محیط چقدر است

سقف کشسان را می توان در متراژهای پایین به صورت خطی و یا اشکال دایره ای نصب کرد . آن را می توان در متراژهای بسیار بالا به صورت یکپارچه و بدون خط جوش در طول اجرا کرد . عرض سقف های لابل تا 5.30 متر بدون جوش قابل نصب است . بر خلاف اکثر انواع سقف کاذب ، برای نصب سقف کشسان در متراژ بالا نیازی به زیرسازی و گچبری سقف نیست .

سقف چاپی منزل مسکونی نشیمن حداقل و حداکثر میزان استفاده از سقف کشسان در یک محیط چقدر است

پاسخ سوال حداقل و حداکثر میزان استفاده از سقف کشسان در یک محیط چقدر است می تواند این باشد که محدودیتی در اندازه سقف برای افراد وجود ندارد . چند نکته مهم نیز در انتخاب افراد برای متراژ سقف کشسان دخیل است. باید این را در نظر گرفت که تهیه متریال سقف مانند پنل های گچی، کناف و … برای نصب در متراژهای بالا فرآیندی بسیار زمان بر و پر دردسر است. اما برای پیشبرد هرچه سریعتر نصب سقف، می توان از سقف های کشسان استفاده کرد که در کوتاه ترین زمان ممکن تولید، ارسال و نصب می شود . تیم اجرایی لابل توانایی نصب سقف تا 300 متر مربع در روز را دارند. برای دریافت مشاوره در مورد نصب سقف کشسان و متراژ نصب می توانید از طریق فرم موجود در صفحه ثبت سفارش شماره تماس خود را وارد نمایید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار کنند.

 

 

مطالب مرتبط:

گالری تصاویر

سقف کشسان چیست؟

مزایای سقف کشسان

چاپ سقف کشسان

دریافت اطلاعات بیشتر

ایده های متفاوت برای طراحی سقف

در استفاده از رنگ های شاد در دکوراسیون تردید نکنید

 

 

امتیاز دهید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخ دهید

کد امنیتی