خانه  »  آموزش نصب سقف کشسان

آموزش نصب سقف کشسان

دپارتمان آموزش لابل

گروه صنعتی لابل با بیش از دو دهه تجربه بین المللی اقدام به آموزش نصب سقف کشسان به دو صورت مقدماتی و حرفه ای می کند. گروه صنعتی لابل با برگزاری دوره های آموزشی نصب سقف کشسان برای عزیزان جویای کار و همچنین فعالان در حوزه دکوراسیون داخلی، فرصتی مناسب جهت شروع کسب و کاری پرسود فراهم می کند. عزیزان علاقه مند با فراگیری نصب سقف کشسان از متخصصین اروپایی لابل می توانند از اعتباری که برند پر قدرت لابل به کسب و کارشان می بخشد بهره مند شوند.هنرجویان در لابل حرفه ای و صحیح آموزش می بینند و امکان استخدام شدن در لابل را نیز دارند. هنرجوهای ممتاز در صورت قبولی در آزمون پایان دوره به نمایندگان لابل معرفی و جذب می‌شوند.

 

واحد آموزش لابل

به دلیل تقاضای روزافزون نصب سقف کشسان در اماکن تجاری، درمانی و مسکونی، این بازار پرشور نیاز به مجریان حرفه ای دارد که بتوانند سقف های کشسان را در متراژ بالا نصب کنند. واحد آموزش نصب سقف کشسان گروه صنعتی لابل با بهره گیری از تخصص مدرسین مجرب اروپایی و به منظور ایجاد فرصت های شغلی پرسود برای عزیزان علاقه مند، اقدام به برگزاری دوره های حرفه ای نصب سقف کشسان می کند. آموزشگاه ویژه نصب سقف کشسان لابل در تهران و در خیابان جردن واقع است. آموزشگاه نصب سقف کشسان لابل مکانی کاملا تجهیز شده ویژه هنرجویانی است که تمایل دارند نصب سقف کشسان را از متخصصین اروپایی لابل فرا بگیرند.

 

آموزشگاه تخصصی لابل:

آموزشگاه تخصصی نصب سقف کشسان واقع در خیابان جردن تهران آماده ارائه هرگونه خدمات آموزشی به عزیزان علاقه مند به نصب و اجرای سقف کشسان و تجهیزات وابسته به آن می باشد. این آموزشگاه تخصصی مجهز به آخرین تکنولوژی های روز اروپا برای نصب سقف کشسان بوده و دارای بخش های مختلفی برای گذراندن دوره های مقدماتی و پیشرفته می باشد. هنرجویان عزیز می توانند اندازه گیری اشکال مختلف سقف، نصب تجهیزات و نورپردازی و نصب سقف کشسان را بر روی سقف هایی با اشکال هندسی مختلف بیاموزند.