گروه صنعتی لابل | سقف کشسان, سقف کششی

آیا شما می خواهید به عنوان نماینده "لابل" فعالیت کنید؟
در این صورت فرم زیر را پر کنید، تا همکاران ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند!

نام و نام خانوادگی/شرکت
شماره تماس
ایمیل
نحوه آشنایی با ما
کاراکترهایی که در تصویر مقابل مشاهده می کنید را وارد نمایید:
اعتبار سنجی

برای بررسی سفارش و محاسبه قیمت ، لطفاً فرم زیر را پر کنید.
تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی/شرکت
شماره تماس
ایمیل
نحوه آشنایی با ما
کاراکترهایی که در تصویر مقابل مشاهده می کنید را وارد نمایید:
اعتبار سنجی
گروه صنعتی لابل

سقف کشسان با نورپردازی SMD

پیشتر درباره انواع نورپردازی ها در سقف کاذب  به خصوص سقف کشسان ، صحبت کرده بودیم. یکی از زیباترین نورپردازی های موجود در سقف کشسان ، نورپردازی RGB می باشد که به توضیح و تشریح آن نیز پرداخته ایم.

 

اما در مکان هایی که نیاز به نورپردازی های تجملی و پر زرق و برق نمی باشد ، نمی توان از نورپردازی RGB استفاده کرد ، مکان هایی مانند ادارات ، دفاتر تجاری ، رستوران های کلاسیک و مکان هایی که از طراحی داخلی و دکوراسیون مینیمالیستی یا مدرن بهره می برند و از تجمل گرایی به دور هستند ، به دنبال نورپردازی ساده هستند تا بتوانند دکوراسیون و طراحی داخلی را با یکدیگر تطبیق دهند.

 

در این پست به بررسی نورپردازی SMD که یکی از انواع نورپردازی مورد استفاده در سقف های کشسان می باشد ، می پردازیم ، با ما همراه باشید.

 

SMD که مخفف Surface Mounted Device می باشد ، به یک تکنولوژی اشاره دارد که می توان به کمک آن اجزای الکترونیکی  را مستقیما بر روی خود مدار پیاده کرد. برای مثال در سقف کشسان نورپردازی SMD اشاره به یک قطعه الکترونیکی SMD دارد که بر روی این قطعه از LED به جهت تولید نور استفاده شده است.

 

LED های نورپردازی SMD به صورت ترتیبی و پشت سر هم بر روی یک ریسه نواری پیاده سازی می شوند ، از این نورپردازی معمولا در پشت سقف کشسان چاپی و سقف کشسان غیر مات و شفاف استفاده می شود ، به طور کلی هر نوع پارچه ای از سقف کشسان که توانایی پخش کردن نور را داشته باشد ، نورپردازی SMD می تواند در پشت آن مورد استفاده قرار گیرد.

 

ناگفته نماند که این نورپردازی تک رنگ می باشد ، بنابراین اگر می خواهید پشت سقف کشسان خود از نورپردازی SMD استفاده کنید ، رنگی را انتخاب کنید که دکوراسیون و طراحی داخلی را زیباتر جلوه دهد.

مطالب مرتبط:
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

اخبار
بلاگ
به کانال رسمی کمپانی labell در تلگرام بپیوندید