گروه صنعتی لابل | سقف کشسان, سقف کششی

آیا شما می خواهید به عنوان نماینده "لابل" فعالیت کنید؟
در این صورت فرم زیر را پر کنید، تا همکاران ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند!

نام و نام خانوادگی/شرکت
شماره تماس
ایمیل
نحوه آشنایی با ما
کاراکترهایی که در تصویر مقابل مشاهده می کنید را وارد نمایید:
اعتبار سنجی

برای بررسی سفارش و محاسبه قیمت ، لطفاً فرم زیر را پر کنید.
تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی/شرکت
شماره تماس
ایمیل
نحوه آشنایی با ما
کاراکترهایی که در تصویر مقابل مشاهده می کنید را وارد نمایید:
اعتبار سنجی
گروه صنعتی لابل

سقف های کشسان در مهد کودک . برای انتخاب نوع پوشش سقف اتاق کودکان باید برخی از نکات ظریف را که مربوط به ماهیت و مشخصات این اتاق است را در نظر بگیریم. هیچ کس منکر این نیست که سقف مهد کودک باید زیبا باشد. البته، میتوانیم یک سقف کلاسیک سفید ساده نصب کنیم و مطمئن باشیم که در اتاق پوشش سقف امن و کیفیت نصب شده است. با این حال، زمانی که ما برای دکور داخلی اتاق کودکان برنامه ریزی باید الزاما نیازها و خواسته های کودک را در نظر داشته باشیم. چرا که در این اتاق کودک نه تنها رشد می کند، بلکه به سلیقه خود و نظرات خود به محیط پیرامون و جهان اطراف شکل میدهد. در هنگام انتخاب پوشش سقف در اتاق کودک می تواند یک عکس از عکس های مورد علاقه خود را از یک داستان و یا کارتون انتخاب کند.

اما کودکان به سرعت رشد می کنند و چیزهایی که برای آنها جذابیت دارد در حال تغییر است. اما سقف ممکن است مدت طولانی تری عمر کند. بنابراین رنگ و تصویری انتخاب کنید که نه تنها در اتاق یک کودک بلکه در اتاق یک نوجوان نیز مناسب باشد. در هنگام انتخاب رنگ سقف کششی باید در نظر داشته باشید که رنگ های خیلی روشن (برای مثال، رنگ قرمز) بر روح و روان کودکان تاثیر می گذارد. حتی برای یک فرد بزرگسال دشوار است به مقاومت در برابر فشار ثابت از نور شدیدو آزار دهنده و فقط چند روز زندگی در این اتاق کودک خسته کننده می شود. بنابراین، علاوه بر به رنگ سفید در مهد کودک بهتر است به مجموعه ای از رنگ های خنثی: سبز روشن، آبی، صورتی و سایه های کرم نیز استفاده کرد.

در حال حاضر بیشترین سفارشات سقف های کشسان در مهد کودک ، مربوط به آسمان پرستاره است. حتی برای کودکان که درک کمی از جهان پیرامون دارند ، آسمان پرستاره بالای سرآنها لذت بخش و آرامش بخش خواهد بود . تاریکی مطلق باعث ترس کودکان می شود، در حالی که روشنایی شب تسکین دهنده و اثربخش بر روح و روان و اعصاب است. مزیت بزرگ سقف کشسان با طرح “آسمان پرستاره” این است که دیگر لازم نیست با افزایش سن کودک سقف را عوض کنیم. این سقف ها در سنین نوجوانی و اوایل بزرگسالی باقی خواهند ماند.

یکی دیگر از گزینه های بسیار جالب برای تزئین سقف های کشسان در مهد کودک است که نصب یک پوشش طرح آسمان طبیعی است. برای این کار بر روی پارچه سفید یا آبی تصویر خورشید و ابرها، پرندگان و هواپیما چاپ می شود.

انتخاب روشنایی قابل تنظیم و تجهیزات روشنایی نصب شده در مهد کودک نیز اهمیت دارد، تا آنجا که ممکن است محلی که در آن کودک کار می کند مشق شب خود را می نویسد، باید از روشنایی کافی برخوردار باشد.

سقف پی وی سی کشش – یک راه حل بسیار مناسب و عملی برای دکوراسیون داخلی اتاق کودک که نه تنها به تزئین اتاق کودک کمک می کند بلکه آن را تبدیل به یک فضای بازی و فانتزی می کند تا به رشد و نمو کودک نیز تاثیر گذارد.

به اشتراک بگذارید...Share on LinkedInPrint this pageShare on YummlyEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrFlattr the authorShare on StumbleUponShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook
در همین زمینه میخوانید ...
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

اخبار
بلاگ
به کانال رسمی کمپانی labell در تلگرام بپیوندید