گروه صنعتی لابل | سقف کشسان, سقف کششی

آیا شما می خواهید به عنوان نماینده "لابل" فعالیت کنید؟
در این صورت فرم زیر را پر کنید، تا همکاران ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند!

نام و نام خانوادگی/شرکت
شماره تماس
ایمیل
نحوه آشنایی با ما
کاراکترهایی که در تصویر مقابل مشاهده می کنید را وارد نمایید:
اعتبار سنجی

برای بررسی سفارش و محاسبه قیمت ، لطفاً فرم زیر را پر کنید.
تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی/شرکت
شماره تماس
ایمیل
نحوه آشنایی با ما
کاراکترهایی که در تصویر مقابل مشاهده می کنید را وارد نمایید:
اعتبار سنجی
گروه صنعتی لابل

بهترین سقف آشپزخانه

“چه نوع سقف برای آشپزخانه ام مناسب است ؟” ممکن است این سوالی باشد که هر خانم خانه دار یا یک سرآشپز رستوران از خود بپرسد ، شاید برایتان عجیب باشد ، “نوع سقف” در آشپزخانه از چه اهمیتی برخوردار است ؟ چه فرقی می کند که ما از سقف معمولی یا از سقف کاذب استفاده نماییم ؟

 

بدون شک هر مصالحی را نمی توان در هر محل استفاده کرد ، مخصوصا در محیط هایی که از وسایل گرمایشی به وفور استفاده می شود یا محیط هایی مانند آشپزخانه که گرمای پخت و پز و دود تولید شده از روغن سرخ کردنی ، آهسته آهسته رنگ فضای آشپزخانه را از حالت طبیعی خود خارج می کند.

 

در اکثر آشپزخانه های منازل مسکونی و رستوران ها از مصالح سنتی مانند گچ ، سرامیک و کاشی استفاده می کنند. و معمولا زمانی که به سقف این آشپزخانه ها نگاه کنید ، یک سقف معمولی گچی یا به ندرت یک سقف کاذب کناف مشاهده خواهید کرد.

 

اما زمانی که شما به سقف یک آشپزخانه نگاه می کنید ، نکته ای توجه شما را به خود جلب می کند ، و آن رنگ غیر طبیعی و زرد مانندی است که سقف گچی و یا دیوار ها به خود جذب کرده اند .

 

همانطور که در پست های قبلی مفهوم و مزایای سقف کشسان را برای شما شرح دادیم ، متوجه شدیم که سقف کشسان لابل ، قابل شستشو و آنتی باکتریال است ، یعنی اگر سقف کشسان آشپزخانه منزل یا رستوران شما پس از مدتی  آثار مواد غذایی پخت و پز شده در آشپزخانه  را به خود جذب کند ، می توانید آن را به راحتی بدون جدا کردن از سقف با آب گرم و دستمال نرم  شستشو داده و آن را به روز اول خود بازگردانید ، در حالی که شما این انعطاف پذیری را نه روی سقف گچی ، نه کناف و نه هیچ متریال دیگری به غیر از پارچه پی وی سی سقف کشسان نمی توانید پیدا کنید.

بهترین سقف آشپزخانه

بهترین سقف آشپزخانه

مطالب مرتبط:
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

اخبار
بلاگ
به کانال رسمی کمپانی labell در تلگرام بپیوندید